مرکز جامع درمان‌های اندو دکتردادگر

ارجاع بیمار درمان ریشه به کلینیک دندانپزشکی دکتر فرحناز دادگر به عنوان مجهزترین مرکز جامع درمان های اندو (درمان ریشه دندان) در شرق تهران

دکتر فرحناز دادگر فارغ تحصیل از دانشکده تخصصی دندانپزشکی در رشته اندودانتیکس (درمان ریشه)، در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تخصص خود را کسب نمودند. دکتر فرحناز دادگر در دانشگاه‌های زاهدان و شهید بهشتی به عنوان استادیار و عضو هیات علمی مشغول به فعالیت هستند و در کنار تدریس، به درمان تخصصی ریشه در مرکز جامع اندو در شرق تهران مشغول می باشند.

کلیه خدمات تخصصی اندو (درمان ریشه دندان) و حفظ دندان‌ها در این کلینیک با پیشرفته‌ترین تجهیزات دندانپزشکی در شرق تهران انجام می‌شود، از جمله:

 • میکروسکوپ سه‌بعدی برای بررسی و درمان دقیق در عمق کانال ریشه
 • دستگاه اولتراسونیک برای شست‌وشوی کامل کانال ریشه و خارج کردن اجسام خارجی
 • موتور روتاری اندو و اپکس فایندر برای ارائه یک درمان کامل و بدون نقص

همچنین مرکز جامع خدمات اندو با بهره‌گیری از دستگاه تهویه فشار منفی و لباس ایزوله فشار مثبت، در کنار رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دوران کرونا، یک محیط کاملا ایزوله و امن برای انجام خدمات دندانپزشکی فراهم کرده‌ است که سلامت بیماران و پرسنل را تضمین می‌کند. لذا با خیال راحت می توانید بیماران خود را برای درمان ریشه به این کلینیک ارجاع دهید.

درمان های شاخص در کلینیک دندانپزشکی دکتر دادگر

درمان ریشه تخصصی
درمان مجدد ریشه
جراحی‌های دندان و ریشه
پری اپیکال
کاشت ایمپلنت
درمان ریشه دندان‌های نابالغ

ارجاع بیمار درمان ریشه در شرق تهران

برای ارجاع بیمار درمان ریشه در تهرانپارس با ما در تماس باشید

در دندانپزشکی امروز به علت تخصصی شدن همه امور، ارجاع بیمار امری اجتناب ناپذیر است. امروزه ارجاع دادن بیماران امری طبیعیست و نشان دهنده همکاری حرفه ای شما بامتخصصان این حوزه است.

در ارجاع بیماران به ما جای نگرانی نیست . ما تعهد می کنیم که بیماران شما را با بهترین کیفیت و کمترین زمان درمان کنیم و به شما برگردانیم و در این بین رابطه همکاری حرفه ای را با هم تشکیل دهیم. ممکن است شما توان ارائه خدمات به بیماران را به هر دلیل نداشته باشید و یا در مواردي کلینیک شما به علت مشکلات نیروي تخصصی، تجهیزات و … نتواند به بیمار خدمت رسانی کند ما در کلینیک دکتر دادگر آماده ایم تا به شما کمک کنیم تا در کنار هم کامل ترین و بهترین خدمات را برای بیماران فراهم آوریم.

ارجاع بیمار باعث می شود

 1. بیماران بیشتر به شما اعتماد کنند.
 2. همکاری و دوستی بین شما و دندان پزشک متخصص بیشتر شود.
 3. مراجعه بیماران جدید و تبلیغ دهان به دهان دو نمونه از بهترین روش‌هایی هستند که باعث رونق و معروف شدن شما می شود
 4. اگر به طور مؤثر با بیماران و جامعه در ارتباط نیستید، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی یک برنامه ارجاع بیماران را با ما طراحی و پیاده سازی کنید.

چگونه بیمار خود را به کلینیک دکتر دادگر ارجاع دهیم ؟

در هنگام ارجاع بیمار در نظر داشته باشید که درمان ریشه می تواند از مشکل ترین درمان ها باشد. بهتر است قبل از نظر قطعی دادن ، تشخیص متخصص را هم درمورد درمان مطلع شوید .

در نظر داشته باشید همه موارد ارجاع بیمار درمان ریشه برای ادامه درمان به خود شما بر میگردد. برگه ارجاع به بیمار تحویل داده می شود. البته در مورد درمان های اضافی مانند جراحی لثه و … قبل از کار با بیمار صحبت می شود و در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی دیگری احساس شود، در مورد انتخاب نفر سوم، با شما هماهنگی های لازم صورت میگرد.

برای ارجاع بیمار درمان ریشه کافیست برگه ارجاع را دانلود و به بیمار تحویل دهید. در انتهای کار اطلاعات و روش های درمان در همین برگه ذکر و به بیمار داده خواهد شد. انتظار اینکه بیمار توضیحات شما را بی کم و کاست منتقل کند یا اینکه طرف ارجاع دقیقا منظور شما را از ارجاع متوجه شود، انتظار معقولی نیست. نامه ارجاع ، شأن و منزلت شما را بالا میبرد و مخاطب ارجاع را از سردرگمی نجات می دهد.

برای ارجاع بیمار درمان ریشه در شرق تهران کافی است ابتدا فرم ارجاع را از قسمت زیر دانلود کرده و سپس با شماره 09120047946 برای هماهنگی و رزرو وقت تماس بگیرید.

نکات مهم در ارجاع بـیمار درمان ریشه

1- علت ارجاع و خطاهای درمانی را ذکر کنید و نگران عواقب نباشید! کار یک متخصص درمان ریشه حل مشکلاتی است که حین درمان برای همکاران ایجاد می‌شود. کار هیچ کس همیشه کامل نیست و خطای درمانی برای همه اتفاق می‌افتد. صداقت در نوشتن جزئیات، باعث همکاری و همدلی نزدیکی بین شما و همکاری که به او ارجاع می‌دهید ایجاد می‌کند.

2- قبل از تماس با پزشک دیگر، به بیمار توضیح دهید که چرا ارجاع ضروری است، از جمله اینکه بیمار باید از ملاقات خود با متخصص چه انتظاری داشته باشد.

3- مستقیماً با متخصص تماس بگیرید. اطلاعاتی در مورد وضعیت فعلی بیمار و همچنین سایر سوابق پزشکی، نتایج آزمایش و اسناد ارائه دهید تا از تلاش های تکراری جلوگیری شود.

4- در مورد فوریت ارجاع، مدت زمانی که ممکن است روند طول بکشد، تعداد دفعات ارتباط برقرار کردن، و چه کسی بیمار را در بازه زمانی ارجاع مدیریت خواهد کرد، توافق کنید.

دلایلی که باعث شکست خوردن ارجاع بیماران می شود

تفاوت‌های قابل توجه در زمان انتظار
راحتی و تسهیل دسترسی بیمار
فقدان تاریخ قرار ملاقات و شلوغ بودن وقت های متخصص
فاصله با متخصصان ارجاع شونده

چه زمانی باید بیمار را ارجاع دهم ؟

 • زمانی که نمی توانید به درستی تشخیص دهید
 •  وقتی نیاز به نظر یک متخصص دارید
 • ممکن است با بیمار خود به مشکل خورده باشید و دیگر دوست نداشته باشید درمان او را ادامه دهید . برای اینکه شهرت و محبوبیت شما کم نشود می توانید بیمار را به همکار خود ارجاع دهید.
 • اگر در موقعیتی قرار گرفتید که برقراری ارتباط با بیمار دشوار است، یاوقت های شما بیش از حد رزرو شده است و نمی توانید به موقع به وضعیت بیمار برسید، یک ارجاع می تواند راه حل مناسبی باشد.

تخفیف ها

کارت تخفیف پزشکان

پزشکان محترم که بیماران خود را به کلینیک اندو دکتر دادگر ارجاع می دهند می توانند با دادن کارت های تخفیف طلایی و نقره ای به بیمار هزینه های درمان ریشه دندان بیمار را کاهش دهند.

برای دریافت کارت های تخفیف با کلینیک در تماس باشید تا کارت ها برای شما ارسال شوند.

وبلاگ ما

مقالات و اخبار دندانپزشکی

جهت افزایش آگاهی عمومی توسط فرحناز دادگر

آخرین مقالات

سوراخ شدن ریشه دندان

سوراخ شدن ریشه دندان

سوراخ شدن ریشه دندان یک عارضه جدی است که می‌تواند بر پیش آگهی و بقای دندان تأثیر بگذارد. به...

ادامه مطلب
پیشگیری و مراقبت از ریشه دندان

پیشگیری و مراقبت از ریشه دندان

ریشه دندان بخشی از دندان است که آن را به استخوان فک متصل می‌کند و مسیری را برای اعصاب...

ادامه مطلب
مراقبت‌های بعد از درمان ریشه‌دندان

مراقبت‌های بعد از درمان ریشه‌ دندان

درمان ریشه‌ دندان یا عصب کشی دندان، یک روش دندانپزشکی است که با هدف حفظ دندان‌های آسیب دیده از...

ادامه مطلب
مراقبت و درمان دندان های دائمی کودکان

مراقبت و درمان دندان‌های دائمی کودکان

دندان‌های دائمی کودکان از سن شش سالگی شروع به رویش می‌کنند و تا سن بیست سالگی ادامه دارد. در...

ادامه مطلب
عمر روکش های دندان

عمر روکش های دندان چقدر است؟

از اصلی ترین بخش های دندان، تاج دندان می باشد که امکان دارد به دلایل گوناگونی خراب شوند و...

ادامه مطلب
ماندگاری روکش دندان

تفاوت دوام و ماندگاری روکش های دندان

در مواقعی که عصب کشی و ترمیم دندان انجام می دهید، حتما دندان پزشک به شما توصیه می کند...

ادامه مطلب
دارو های بعد از ایمپلنت

دارو هایی بعد از ایمپلنت باید مصرف کنیم؟

به مرور زمان و افزایش سن، به طوری که مراقبت های الزامی از دندان خود را انجام ندهیم؛ ریشه...

ادامه مطلب
درد ایمپلنت دندان

آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

این روزها با وارد شدن تکنولوژی به حیطه دندانپزشکی دیجیتالی تا حد زیادی بر عمل های ایمپلنت دندان توانسته...

ادامه مطلب