مرکز جامع درمان‌های اندو دکتردادگر

کلینیک دندانپزشکی دکتر فرحناز دادگر به عنوان مجهزترین مرکز جامع درمان های اندو (درمان ریشه دندان) شرق تهران، در تهرانپارس راه‌اندازی شده است.

کلیه خدمات تخصصی اندو (درمان ریشه دندان) و حفظ دندان‌ها در این کلینیک با پیشرفته‌ترین تجهیزات دندانپزشکی انجام می‌شود، از جمله:

  • میکروسکوپ سه‌بعدی برای بررسی و درمان دقیق در عمق کانال ریشه
  • دستگاه اولتراسونیک برای شست‌وشوی کامل کانال ریشه و خارج کردن اجسام خارجی
  • موتور روتاری اندو و اپکس فایندر برای ارائه یک درمان کامل و بدون نقص

همچنین مرکز جامع خدمات اندو با بهره‌گیری از دستگاه تهویه فشار منفی و لباس ایزوله فشار مثبت، در کنار رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دوران کرونا، یک محیط کاملا ایزوله و امن برای انجام خدمات دندانپزشکی فراهم کرده‌ است که سلامت بیماران و پرسنل را تضمین می‌کند.

0
+
بیمار
0
+
سال‌های تجربه
0
+
سال‌های تخصص

درمان های شاخص در کلینیک دندانپزشکی دکتر دادگر

درمان ریشه تخصصی
درمان مجدد ریشه
جراحی‌های دندان و ریشه
پری اپیکال
کاشت ایمپلنت
درمان ریشه دندان‌های نابالغ

ارجاع بیماران به کلینیک

برای ارجاع بیمار با ما در تماس باشید

در دندانپزشکی امروز به علت تخصصی شدن همه امور، ارجاع امری اجتناب ناپذیر است. از ارجاع نباید ترسید، ارجاع نشانه بی کفایتی یا حتی نتوانستن هم نیست.

در هنگام ارجاع بیمار در نظر داشته باشید که این درمان ریشه می تواند از مشکل ترین درمان ها باشد. اکتفا به این نکته که دندانی که نیاز به درمانی ریشه دارد، مثلا جزء دندان های قدامی است، تک کانال است و … اشتباه بزرگی است.

در نظر داشته باشید همه موارد ارجاع برای ادامه درمان به خود شما بر میگردد. برگه ارجاع به بیمار تحویل داده می شود. البته در مورد درمان های اضافی مانند جراحی لثه و … قبل از کار با بیمار صحبت می شود و در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی دیگری احساس شود، در مورد انتخاب نفر سوم، با شما هماهنگی های لازم صورت میگرد.

برای ارجاع کافیست برگه ارجاع را دانلود و به بیمار تحویل دهید. در انتهای کار اطلاعات و روش های درمان در همین برگه ذکر و به بیمار داده خواهد شد. انتظار اینکه بیمار توضیحات شما را بی کم و کاست منتقل کند یا اینکه طرف ارجاع دقیقا منظور شما را از ارجاع متوجه شود، انتظار معقولی نیست. نامه ارجاع شان و منزلت شما را بالا میبرد و مخاطب ارجاع را از سردرگمی نجات می دهد.

وبلاگ ما

مقالات و اخبار دندانپزشکی

جهت افزایش آگاهی عمومی توسط فرحناز دادگر

ارتودنسی

اشنایی با ارتودنسی و روش های ان

ارتودنسی به انگلیسی:( Orthodontics) یک تخصص دندانپزشکی است که به تشخیص ، پیشگیری و اصلاح بی نظمی دندان ها، ناهنجاری فک ها و الگوهای نامناسب بایت می پردازد. همچنین ممکن است به اصلاح رشد صورت،...

وبلاگ ما

مقالات و اخبار دندانپزشکی

جهت افزایش آگاهی عمومی توسط فرحناز دادگر