متخصص ایمپلنت دندان در شرق تهران

ایمپلنت دندان در استخوان فک، یک عمل جراحی تحصصی است که تنها تعداد کمی از پزشکان توانایی علمی و دانش این کار را به طور کامل دارند از جمله جراحان فک و صورت و متخصصان اندو و متخصصین ایمپلنت . در این جراحی ایمپلنت خطرات و عوارضی هم وجود دارد که متخصص فک و صورت باید متوجه این موضوع باشد. پشتیبانی استخوان فک از اباتمنت یا پایه فلزی اهمیت دارد. در صورتی که استخوان فک بیمار ضعیف باشد، توان تحمل فشار وارده از سوی دندان ایمپلنت را ندارد. به همین دلیل کاشت دندان با شکست مواجه می‌شود و استخوان فک آسیب می‌بیند. پس با این حساب انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شرق تهران اهمیت دارد.

کاشت ایمپلنت دندان در شرق تهران

تفاوت متخصص ایمپلنت و دندانپزشک

جراحان فک و دهان باید تقریبا ۴ سال آموزش های مورد نیاز را در ارتباط با جراحی بیهوشی و نحوه کاشت ایمپلنت دیده باشند. متخصص ایمپلنت و پروستودنتیست ها نیز باید در یک برنامه آموزشی جراحی بعد از فارغ التحصیل شدن به طول مدت سه سال شرکت کنند. در نتیجه تنها در صورتی که متخصصین بالا از گواهینامه مربوط به گذراندن این برنامه های آموزشی برخوردار باشند می توانید به آن ها برای کاشت ایمپلنت‌های دندان اعتماد کنید.

نحوه انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در شرق تهران

نحوه انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در شرق تهران

همان طور که بیان شد نمی توانید برای کاشت ایمپلنت دندان به هر دندانپزشکی مراجعه کنید. اگر که یک یا چند دندان شما افتاده باشد و احتیاج به کاشت ایمپلنت داشته باشید؛ مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت دندان بسیار مهم می باشد.

نحوه انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت به این صورت می باشد که در صورت نیاز به کاشت دندان حتما باید به یک جراح دهان و دندان، متخصص ایمپلنت و متخصصان پروتز دندان برای جراحی کاشت ایمپلنت مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید.

قطعا ایمپلنتولوژیست و جراح دهان و دندان که دوره‌های آموزشی سطح بالاتری برای کاشت ایمپلنت دیده اند؛ تجربه و تبحر بالاتری را نسبت به دندانپزشک های عمومی دارند و بنابراین امکان ایجاد خطر یا عوارض جانبی یا شکست ایمپلنت دندان بعد از کاشت به وسیله آنها بسیار کمتر خواهد بود.

مشاوره و رزرو وقت برای ایمپلنت دندان در شرق تهران

دکتر دادگر متخصص ایمپلنت دندان ، دارای یکی از مجهز ترین و بهترین کلینیک های دندانپزشکی جامع درمان های اندو ( درمان ریشه دندان ) در شرق تهران است. شما می توانید برای دریافت نوبت و اطلاع از نحوه خدمات ایمپلنت این کلینیک با شماره های زیر تماس بگیرید.

پیوند استخوان فک در صورت نیاز

انجام روش تشخیصی رادیولوژی به متخصص ایمپلنت در شرق تهران کمک می‌کند بتواند قبل از جراحی استخوان فک بیمار را بررسی کند. در صورتی که استخوان به اندازه کافی باشد، جراحی بدون هیچ مشکلی انجام می‌شود. اما وقتی که استخوان فک پیش‌تر به هر دلیلی شکسته شده و یا برای نگه داشتن ایمپلنت کافی نباشد، متخصص فک و صورت اقدام به پیوند استخوان می‌کند.

متخصص برای پیوند استخوان از دو روش استفاده می‌کند:

  • جراحی لیفت سینوس: برای درمان استخوان عمودی دندان‌های آسیای فک بالایی انجام می‌شود.
  • افزایش ریج: در این روش جراح ارتفاع و عرض استخوان فک را افزایش می‌دهد.

بعد از اینکه پیوند استخوان انجام شد، باید منتظر بهبودی کامل بیمار ماند تا بعد از این ایمپلنت دندان برای او انجام شود.

متخصص ایمپلنت دندان در تهرانپارس

متخصص ایمپلنت دندان در تهرانپارس

لبخند یکی از نکات تاثیر گذار و مهم در زندگی تمام انسان‌ها است که می‌تواند باعث افزایش اعتماد بنفس در افراد بشود، یکی از راه های موثر درمان و ترمیم دندان‌ها ایمپلنت می باشد که با مراجعه به کلینیک دندان پزشکی دکتر دادگر می‌توانید به راحتی و بدون هیچگونه استرس به درمان دندان‌های خود بپردازید.  برای رزرو وقت کافیست با ما در تماس باشید.

متخصص ایمپلنت دندان در شرق تهران

با مراجعه به کلینیک دندان پزشکی دکتر دادگر می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین متخصصان ایمپلنت در شرق تهران جراحی شما را انجام خواهند داد. برای رزرو وقت کافیست با ما در تماس باشید.