کلینیک دندانپزشکی دکتر فرحناز دادگر – بیمار

درمان ریشه

(عصب‌کشی)

درمان ریشه یا روت کانال تراپی، راهی برای نجات دندان‌ها است. در این روش با خارج کردن بافت عفونی عصب دندان، تمیز کردن داخل کانال و پر کردن آن با مواد مخصوص، از مرگ دندان جلوگیری می‌شود.

مطالعه بیشتر + »

اپیکو اکتومی

(جراحی ریشه دندان)

جراحی پری اپیکال یا اپیکو اکتومی یک عمل جراحی کوچک است که در آن نوک ریشه دندان قطع و برداشته می‌شود. این روش در بسیاری مواقع می‌تواند دندان‌ها را از کشیده شدن نجات دهد.مطالعه بیشتر + »

درمان ریشه کودکان

(درمان ریشه دندان‌های نابالغ)

در بسیاری مواقع دندان‌های دائمی نابالغ در کودکان و یا نوجوانان دچار پوسیدگی شدید می‌شود و با عصب‌کشی ساده قابل درمان نیست. در چنین مواردی متخصص اندو با کمک تکنیک‌هایی می‌تواند جلوی از دست رفتن دندان دائمی کودک را بگیرد. با حفظ حیات پالپ، روند عاج‌سازی و بسته شدن کانال ریشه در پیش گرفته می‌شود.

مطالعه بیشتر + »

نگاهی کوتاه

به مرکز جامع درمان‌های اندو

کلینیک دندانپزشکی دکتر فرحناز دادگر به عنوان مجهزترین مرکز جامع درمان های اندو (درمان ریشه دندان) شرق تهران، در تهرانپارس راه‌اندازی شده است.

کلیه خدمات تخصصی اندو (درمان ریشه دندان) و حفظ دندان‌ها در این کلینیک با پیشرفته‌ترین تجهیزات دندانپزشکی انجام می‌شود، از جمله:
- میکروسکوپ سه‌بعدی برای بررسی و درمان دقیق در عمق کانال ریشه
- دستگاه اولتراسونیک برای شست‌وشوی کامل کانال ریشه و خارج کردن اجسام خارجی
- موتور روتاری اندو و اپکس فایندر برای ارائه یک درمان کامل و بدون نقص

همچنین مرکز جامع خدمات اندو با بهره‌گیری از دستگاه تهویه فشار منفی و لباس ایزوله فشار مثبت، در کنار رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دوران کرونا، یک محیط کاملا ایزوله و امن برای انجام خدمات دندانپزشکی فراهم کرده‌ است که سلامت بیماران و پرسنل را تضمین می‌کند.

0
+
بیمار
0
+
سال‌های تجربه
0
+
سال‌های تخصص

درمان های شاخص در کلینیک دندانپزشکی

درمان ریشه تخصصی
درمان مجدد ریشه
جراحی‌های دندان و ریشه
پری اپیکال
کاشت ایمپلنت
درمان ریشه دندان‌های نابالغ

بیماران چه می گویند؟

بازخورد بیماران

بازخورد های درج شده در در فرم رضایت مندی در کلینیک

وبلاگ ما

مقالات و اخبار دندانپزشکی

جهت افزایش آگاهی عمومی توسط فرحناز دادگر

درمان‌های پالپ دندان‌های

درمان‌های پالپ دندان‌های زنده و نکروز شده

درمان‌های پالپ دندان‌های زنده و نکروز شده درمان پالپ دندان زنده و نکروز شده را می‌توان با هدف از بین بردن میکرو ارگانیسم‌ها از کانال ریشه و جلوگیری از عفونت مجدد دندان، توسط یک اندودنتیست...

اپیکواکتومی-1

همه چیز درباره جراحی اپیکو اکتومی

اپیکو اکتومی (جراحی اپیکو)    جراحی اپیکواکتومی یک عمل جراحي متداول و تخصصی در علم دندانپزشکی محسوب می‌گردد. اپیکواکتومی هم دركودكان و هم در بزرگسالان به عنوان روشی براي نجات دندان‌های که برای بار دوم عفونی...

همه چیز درباره درمان ریشه (یا عصب‌کشی)

درمان ریشه برای از بین بردن باکتری‌های کانال ریشه آلوده، جلوگیری از عفونت مجدد دندان و نجات ریشه دندان به کار برده می‌شود. این روش توسط متخصص درمان ریشه یا اندودنتیست انجام می‌شود. درمان ریشه...